Meetup

Home / Meetup

Nadchodzące wydarzenia

Witajcie!

Już dziś zapraszamy Was na kolejny meetup podczas którego poruszymy temat Coachingu. Wokół coachingu krąży wiele mitów i chcielibyśmy go troszkę odczarować.

Uwaga! Uwaga! Ale to nie koniec :)
Według nas, żeby najlepiej poznać coaching, trzeba go doświadczyć na własnej skórze. Dlatego podczas naszego wydarzenia będziecie mieli taką okazję w ramach #coachesclinic zupełnie za darmo. Coachowie: Agnieszka Bożek, Paweł Martynowicz, Agata Kluczyńska, Anna Raimann zapraszają Was na testowe sesje coachingowe. Będą one trwały 50 min (19:10-20:00, 20:10-21:00, 21:10-22:00) i będzie można się na nie zapisać na początku wydarzenia zgodnie z zasadą “kto pierwszy ten lepszy”. To jedyna w swoim rodzaju okazja!

Agenda spotkania:

19:00 – Otwarcie wydarzenia – przedstawieni coachów z #coachesclinic

19:10 – Przemek Kadela – Czy coaching to narzędzie i przygoda dla każdego?
19:40 – Przerwa 

19:50 – Mariusz Jazowski – Ciało i oddech w procesie zmian.
20:20 – Przerwa

20:30 – Joanna Zawada-Kubik – Jak wygląda i czemu służy coaching zespołowy?;
21:00 – Networking

O naszym meetupie

Project:People skupia osoby zainteresowane rozwojem osobistym (m.in. psychologią biznesu, leadershipem, zarządzaniem). Meetup dedykowany jest dla managerów, liderów, entrepreneurów, coachów, psychologów biznesu. Naszym wspólnym celem jest zbudowanie przestrzeni do rozwoju dla wszystkich osób, które tak jak my stale poszukają nowych wyzwań i możliwości samodoskonalenia się.

Zgodnie z Waszymi sugestiami (dziękujemy wszystkim, którzy wypowiedzieli się w ankietach feedbackowych) zmieniliśmy odrobinę formułę meetupu. Zrezygnowaliśmy ze ścieżek Psychologia biznesu, Opowieść lidera i Lifestyle, zmieniliśmy również sposób tworzenia motywów przewodnich – od teraz będą one bardziej konkretne, a wystąpienia będą z nimi silniej związane.

W ramach meetupu organizowane są również warsztaty, szkolenia oraz spotkania wymiany wiedzy między uczestnikami. Spotkania są darmowe oraz organizowane są raz w miesiącu. Wspólnie chcemy stworzyć scenę, na której każdy z was będzie miał szansę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli chciałbyś wystąpić u nas i opowiedzieć o temacie, który jest interesujący dla naszej grupy (np. swojej historii lidera, komunikacji w Twoim zespole etc.) – zgłoś się jako speaker!

Meetup organizujemy w Krakowie, Katowicach i Rzeszowie. W nadchodzącym sezonie planujemy również odwiedzić Warszawę :)

Hub ekspertów

Do naszego Hubu Ekspertów zaprosiliśmy prelegentów naszych dotychczasowych meetupów. Tworząc hub myśleliśmy o przybliżeniu Wam sylwetek naszych prelegentów oraz działalności, którą realizują na codzień. A jest z czym się zapoznawać, bo nasi prelegenci to ludzie pełni pasji, którzy realizują się na wielu polach :)

Jeśli masz pytania związane z działalnością naszych ekspertów, chcesz się rozwijać w obszarze specjalizacji danego eksperta lub po prostu prezentacja na meetupie pozostawiła niedosyt i chciałbyś dopytać o szczegóły – w Hubie Ekspertów znajdziesz kontakty do naszych prelegentów.

Nasz Hub Ekspertów ciągle się rozwija – po każdym z kolejnych meetupów będziecie mogli w nim znaleźć kolejnych ekspertów.

Relacja z ostatnich spotkań

#10 motywacja, efektywność i stawianie sobie celów

Pierwszy meetup w tym roku za nami, razem z naszymi prelegentami rozmawialiśmy o motywacji, efektywności i stawianiu sobie celów. Jakub Bażela opowiedział o motywacji w ujęciu managmentu 3.0, Piotr Majkusiak podzielił się z nami sposobem jak osiągać zamierzony cel a na koniec Jacek Mleczko zdradził nam super sposób jak być efektywnym. Przed nami nowy lepszy rok.


#9 Be in harmony with yourself

Nasi speakerzy tym razem opowiedzieli o tym jak żyć w zgodzie z samym sobą. Tomasz Waleczko przybliżył nam pojęcie treningu interpersonalnego, Dawid Ostręga podzielił się z nami tym jak wyglądała jego ścieżka rozwoju a na koniec Janek Szpil wyjaśnił nam co to jest jogiczny tryb życia.


#8 Value of your life

Po raz kolejny wielkie brawa dla naszych prelegentów, którzy jak zawsze zainspirowali do działania! A wszystko zaczęło się od Eweliny Wołoszyn, która opowiedziała jak zbudować prawdziwe community. Do prowadzenia własnego biznesu oraz nie poddawania się po pierwszej porażce przekonała nas Joanna Ostafin. A na sam koniec do walki ze smogiem oraz aktywności społecznej zmobilizował nas Maciej Ryś. Oby więcej takich spotkań!


Rzeszów: I Had a Dream

"I Had a Dream" czyli nasz pierwszy meetup w Rzeszowie! Tym razem mieliśmy okazję poznać Izabelę oratyńska (coach ICI, praktyk NLP i Trener), która zainspirowała nas do podążania za życiową pasją. O byciu młodym liderem o swoich zmaganiach z prowadzeniem własnego biznesu opowiedział Vadym Melnyk - (CEO & Founder at Cervi Robotics). Natomiast krótką lekcję o zdrowym trybie życia przeprowadziła Monika Homa (coach zdrowia, właścicielka vegazdrowie.pl).


#7 Silent Revolution

Nasz pierwszy meetup po wakacyjnej przerwie już za nami! O tajnikach skutecznych negocjacji opowiedział Konrad Szczypczyk (Brainode). Swoją historią lidera podzieliła się z nami Małgorzata Radkiewicz (Bike Belle, BB E-commerce). A na sam koniec mieliśmy możliwość poznać niesamowitą opowieść o krakowskim Floatarium.

Nasi partnerzy

Wystąpili u nas


Zapraszamy do współpracy :)

Jesteś zainteresowany/a współpracą z nami?
Porozmawiajmy o tym, w czym możemy Ci pomóc!

[email protected]
+48 601 429 139

Zapraszamy na kawę :)
Project: People
ul. Przemysłowa 12 (hub:raum)
30-701 Krakow

Pełny kontakt >>

Jak masz na imię?

Jaki jest Twój adres e-mail?

Opowiedz nam o swoim projekcie :)