O nas

Mamy pomysły i odwagę do ich realizacji
Home / O nas

Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.

Napoleon Hill

Jesteśmy zespołem, który szerzy ideę rozwoju osobistego, daje ludziom przestrzeń do doświadczania oraz budujący wokół tej idei społeczność ludzi na całym świecie. Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji szkoleń, warsztatów oraz gier edukacyjnych dedykowanych dla biznesu. Jako zespół Project: People wykorzystujemy każdą okazję, by z pasją zaangażować się w ciekawe projekty. Bogate portfolio naszych klientów świadczy o naszym interdyscyplinarnym doświadczeniu  oraz ciągłym rozwoju. Chcemy inspirować ludzi do wprowadzania zmian w swoim życiu – poprzez refleksję, znalezienie swojego miejsca w świecie oraz nieustanną pracę nad swoim rozwojem osobistym. Chciałybyśmy, aby każdy, jak my, widział świat jako miejsce nieograniczonych możliwości.

Dlatego tworzymy narzędzia, które mają za zadanie pomóc każdej osobie w odnalezieniu swojego potencjału oraz rozwoju swoich kompetencji zawodowych. Naszą koncepcję ciągłego doskonalenia promujemy już na poziomie studentów, poprzez współpracę z wyższymi uczelniami. Naszym największym sukcesem jest zaufanie, jakim darzą nas nasi klienci i partnerzy. Dzięki nieustannej dbałości o najwyższą jakość produktów oraz ich innowacyjność zyskaliśmy szacunek i lojalność naszych klientów. W naszym codziennym życiu i działalności stawiamy na kreatywność, doświadczanie świata, rozwój osobisty. Wierzymy, że każdy człowiek jest wyjątkowy, czasami musi tylko odkryć w sobie swój potencjał.

innowacyjni trenerzy Beata

Jestem marketingowcem, coachem i trenerem, strategiem z pasją. Jestem Dreamerem, który wierzy że ludzie są dobrzy, a świat piękny. Makerem, który wierzy w wielkie idee, ale wie, że realizuje się je krok po kroku (1% improvement everywhere :)). Inspiratorem, który wierzy w zmiany. <3 is my super power, what’s yours?

Moje wartości:

Samodoskonalenie
Mindfulness
Leadership

Beata Mosór-Szyszka
Co-founder & Strateg

IMG_4911_wykadrowane

Jestem managerem, który lubi stawiać przed sobą coraz to nowe wyzwania do zrealizowania. Wyzwania to dla niektórych ryzyko porażki. A moim zdaniem każda porażka zbliża nas tylko do sukcesu, a informacja zwrotna daje nam tylko inspirację by zrobić coś lepiej.

Moje wartości:

Szaleństwo
Odwaga
Przyjaźń

Mateusz Mularz
Office Manager

Zuza Komornicka

Jestem managerem do zadań specjalnych. Lubię to co robię i twórczo się w tym spełniam. Działam z ludźmi i dla ludzi. Moją pasją jest realizacja szkoleń, projekty promocyjne, fundraisingowe i społeczne oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Pracuję dla sektora biznesu oraz NGO.

Moje wartości:

Pasja
Kreatywność
Harmonia

Zuzanna Komornicka
Project Manager

innowacyjni trenerzy Asia

Jestem UX & UI designerem, event managerem, designerem gier edukacyjnych, miłośniczką startupów i w zasadzie – kim tylko trzeba :) Uwielbiam angażować się w najróżniejsze projekty – naprawdę kocham to, co robię, a praca daje mi jeszcze więcej energii! :) Wierzę w nieograniczone możliwości ludzi. Sami sobie przecież wyznaczamy granice, prawda?

Moje wartości:

Proaktywność
Pasja
Przyjaźń

Joanna Ostafin
Designer

Tomasz Osowski

Uważam, że sformułowanie “nie umiem” zabija kreatywność Jeśli coś chce zrobić to to robię, jeśli czegoś nie potrafi to się nauczę. Zawsze szukam i drążę. Jestem zdania, że konsekwencją, uporem i systematyką można uzyskać więcej niż talentem. Nie mam marzeń, co najwyżej cele.

Moje wartości:

Konsekwencja
Szczerość
Samorealizacja

Tomasz Osowski
Designer

Justyna Kadłubicka

Jestem projektantem graficznym i specjalizuję się w tworzeniu identyfikacji wizualnych oraz publikacji. Uwielbiam wszystko co wiąże się z papierem i drukiem, a w projektowaniu preferuję minimalizm i prostotę. Mało mówię, bo wolę słuchać :) Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie które wymagają zdecydowanie więcej czasu i zaangażowania.

Moje wartości:

Wrażliwość
Spójność
Nieszablonowość

Justyna Kadłubicka
Brand designer


Zapraszamy do współpracy :)

Jesteś zainteresowany/a współpracą z nami?
Porozmawiajmy o tym, w czym możemy Ci pomóc!

[email protected]
+48 601 429 139

Zapraszamy na kawę :)
Project: People
ul. Przemysłowa 12 (hub:raum)
30-701 Krakow

Pełny kontakt >>

Jak masz na imię?

Jaki jest Twój adres e-mail?

Opowiedz nam o swoim projekcie :)