+25 do ekwipunku warsztatowca, czyli lista 25 narzędzi do prowadzenia warsztatów zdalnie

Zamów e-booka

Jak efektywnie przeprowadzić WARSZTATY ZDALNE? (25 narzędzi + szablon scenariusza)

efektywne warsztaty zdalne
Prowadzenie warsztatów kick-offowych przy rozpoczęciu każdego projektu jest u nas tak pewne, jak majonez kielecki na wielkanocnym stole każdego mieszkańca świętokrzyskiego. Co natomiast zrobić, jeśli nie możemy spotkać się z klientem na żywo? Często nie pozostaje nam nic innego, jak przeprowadzić warsztaty zdalne.

Czy warsztaty zdalne da się przeprowadzić efektywnie?

Jak najbardziej! Z pomocą w tym – co prawda niełatwym – zadaniu przychodzi nam nie tylko doświadczenie w prowadzeniu standardowych warsztatów (zachęcam do przeczytania o tym “Jak dopasować warsztat do potrzeb klienta” i “Jak wystartować projekt, kiedy nikt nic nie wie”), ale i zestaw specjalistycznych narzędzi online, dzięki którym sprawnie prowadzimy nawet kilka kilkugodzinnych warsztatów zdalnych tygodniowo.

W pewnym momencie naszego wewnętrznego know-how było już tak dużo, że stwierdziliśmy, że musimy podzielić się nim z całym światem 🙂

I tak o to powstał nasz e-book “+25 do ekwipunku warsztatowca, czyli lista 25 narzędzi do współpracy zdalnej (+ solucja do warsztatu kick-offowego)”, którego autorem jest Joanna Ostafin.

KUPUJĘ E-BOOKA

efektywne warsztaty zdalne

Dlaczego powinieneś kupić naszego e-booka o narzędziach do warsztatów zdalnych?

  • Ten e-book jest esencją narzędzi do warsztatów zdalnych dostępnych na rynku. Dzięki wiedzy w nim zawartej będziesz mieć możliwość wybrania narzędzia, które najbardziej pasuje do Ciebie i Twoich potrzeb, bez tracenia czasu na testowanie każdego z nich z osobna.
  • Napisała go co-founderka i Lean UX Strategist, Joanna Ostafin, która pracowała warsztatowo i strategicznie z kilkudziesięcioma klientami z Polski i całego świata. Asia ma ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, jest praktykiem i na co dzień korzysta z narzędzi online.
  • Oprócz rozbudowanego spisu narzędzi e-book zawiera również checklisty i szablony, które możesz wykorzystać jeden do jednego przy organizowanych przez Ciebie warsztatach. To bardzo duża wartość!

Co zawiera ten e-book?

1. Checklistę “O czym pamiętać, organizując warsztaty zdalne?”

2. Zestaw 25 narzędzi online, podzielonych na kategorie związane z możliwością ich użycia:

3. Przykładowy kick-off projektu, czyli solucja warsztatu startowego, wraz z gotowym szablonem do użycia.

Na liście znajdują się tylko te narzędzia do warsztatów zdalnych, które testowaliśmy, i które mają przynajmniej podstawową wersję darmową – by każdy mógł wypróbować je przed pierwszym użyciem!

Dodatkowo, e-book jest pełen przykładów zastosowania i zrzutów ekranu, które pomogą Ci zwizualizować sobie do czego konkretnie warto używać danego narzędzia. Sam konkret!

Przekazujemy pieniądze dla szpitali!

50% przychodów, które uzyskamy ze sprzedaży e-booka do końca kwietnia, przeznaczamy na Szpital Uniwersytecki, przy ul. Macieja Jakubowskiego 2 w Krakowie. Kupujesz = pomagasz! 

Kupujesz = pomagasz!

KUPUJĘ E-BOOKA

Artykuły to za mało?

Chcesz poznać cały proces i dowiedzieć się, jak mógłby wyglądać w Twojej organizacji?

Umów się na bezpłatną konsultację
Grzegorz Górzyński
Tworzy i pomaga rozwijać klientom ich strategie marketingowe oraz biznesowe.

Zdobywał doświadczenie w NGO, korporacji, startupie, MŚP, jak i agencji, dzięki czemu holistycznie patrzy na biznes. Współpracował z Facebook Inc. przy globalnym projekcie Developer Circles.

Przeszkolił kilkaset osób z zakresu marketingu, social mediów czy walidacji pomysłów biznesowych. Stał na scenie m.in. Social Media Week Warsaw, BOSS Festiwal, PR Camp.

Miłośnik podejścia Lean Startup, podróży i dobrego jedzenia.

Uwielbiamy ciasteczka!

Nie wierzysz? Odwiedź nas w naszym biurze i sprawdź! Ciasteczka serwujemy z pyszną kawą. Dowiedz się więcej

Zgoda