Raport: EdTech i nowe technologie w branży edukacji (2021) - Krajobraz branży, trendy, historie sukcesu

Pobierz raport (za darmo!)

Jak przeprowadzić kompleksowe Product Discovery: od wstępnego pomysłu, po gotowe User Stories? | LIVE z udziałem UIG Studio (+ transkrypcja!)

Stojąc ramię w ramię z UIG Studio, z którym mieliśmy zaszczyt i przyjemność pracować nad jednym z najbardziej inspirujących projektów ostatnich miesięcy, chcemy zaprosić Was na niezwykle inspirującą transmisję live!

Kamil Cupiał z Project: People oraz Grzegorz Słota i Damian Lipiński z UIG Studio wspólnie opowiedzą o zrealizowanych pracach: kilkanaście sprintów, 45+ wywiadów pogłębionych z bardzo niestandardową grupą, złożone eksperymenty, 8+ warsztatów edukacyjno-walidujących i 2+ warsztaty produktowo-biznesowe z grupą fokusową.

Czy chcesz posłuchać:
➡️ Jak zrealizowaliśmy tak kompleksowe prace? 🛠️
➡️ Z jakimi efektami kończymy proces Product Discovery? 👨‍💻
➡️ Jakie wyzwania musieliśmy pokonać po drodze? 🌄

 

Obejrzyj nagranie:

Kliknij „play” i poznaj projekt Product Discovery dla produktu Meteotrack Agro od podszewki!

 

Przeczytaj transkrypcję:

Tu pojawi się transkrypcja materiału live.

Transkrypcja zostanie dodana już niebawem.

Dołącz do naszego newslettera, by jej nie przegapić!  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Project: People Sp. z o.o. w celu komunikacji marketingowej, a tym samym wysyłania mi newslettera, informacji o usługach, promocjach lub nowościach zgodnie z Polityką prywatności

   

  Czy chcesz zrealizować z nami podobny projekt?

  Poznaj naszą ofertę i odezwij się do nas na hello@projectpeople.pl – przekonaj się, jak możemy wspólnie wyruszyć w emocjonującą podróż odkrywania produktów cyfrowych!

  Artykuły to za mało?

  Chcesz poznać cały proces i dowiedzieć się, jak mógłby wyglądać w Twojej organizacji?

  Umów się na bezpłatną konsultację
  Kamil Cupial
  Dotychczasowe doświadczenie zbierał w organizacjach NGO, start-upach i agencjach kreatywnych, dzięki czemu z łatwością potrafi zrozumieć wiele - często pozornie sprzecznych - perspektyw. W Project: People pomaga klientom znaleźć swoje miejsce na rynku poprzez kreowanie i wdrażanie strategii marketingowych, biznesowych i produktowych. Uwielbia nieszablonowe rozwiązania, eksperymenty i nieustające testy.

  W swoim życiu zawodowym koordynował prace zespołów zarówno kreatywnych, jak i technologicznych. I w tym właśnie dostrzega największą wartość: w holistycznym spojrzeniu na sytuację, na organizację, na człowieka.

  Wolne chwile spędza najchętniej na świeżym powietrzu, z książką w jednej ręce i parującą yerba mate w drugiej. Umiarkowany kontestator, dla którego nie istnieje status quo. Wie, że zawsze można zrobić coś inaczej (lepiej?), ucząc się nowego. Wierzy, że świat rzadko jest czarno-biały - Kamil dostrzega w nim na co dzień setki odcieni szarości.

  Uwielbiamy ciasteczka!

  Nie wierzysz? Odwiedź nas w naszym biurze i sprawdź! Ciasteczka serwujemy z pyszną kawą. Dowiedz się więcej

  Zgoda