+25 do ekwipunku warsztatowca, czyli lista 25 narzędzi do prowadzenia warsztatów zdalnie

Zamów e-booka

Sztuka organizacji zdalnych warsztatów Project: People Podcast 07

organizacji zdalnych warsztatów

Tworzenie skutecznych warsztatów zdalnych, które angażują i dostarczają wiedzy to sztuka, nad którą w Project: People pracujemy od lat. Doskonalimy metodę i testujemy kolejne narzędzia i rozwiązania, bo zawsze dążymy do perfekcji. Teraz chcielibyśmy się to wiedzą z Wami podzielić.


Dlatego w najnowszym odcinku podcastu postanowiliśmy opowiedzieć o dobrych praktykach i kreatywnych metodach w organizacji warsztatów online.

Posłuchaj rozmowy Beaty Mosór-Szyszki i Joanny Ostafin o organizowanych przez nasz zespół warsztatach zdalnych dla start-upów i dowiedz się:

 • co sprawia, że zdalny warsztat staje się wyjątkowy dla uczestnika;
 • jak zorganizować taki warsztat;
 • o czym nie możesz zapomnieć organizując warsztaty zdalne;
 • jakie narzędzia wykorzystać do sprawnej komunikacji online między uczestnikami warsztatu;
 • co ma największy wpływ na efektywne przeprowadzenie zdalnych warsztatów.

Ten podcast to praktyczny przewodnik o organizacji zdalnych warsztatów, które są równie merytoryczne, co inspirujące. A w organizacji takich warsztatów pomoże Ci nasz ebook „+25 do ekwipunku warsztatowca”. W kolejnym wydaniu znajdziesz:

 • bibliotekę metod i ćwiczeń warsztatowych z 11 różnych źródeł
 • 30 narzędzi do współpracy zdalnej, czyli ekwipunek warsztatowca
 • 13 ćwiczeń do zaproponowania uczestnikom warsztatu

Odcinek prowadzą:

Beata Mosór-Szyszka

Joanna Ostafin

Chcesz mieć dostęp do rozbudowanej bazy autorskich narzędzi i dodatkowych materiałów?

Daj znać, pod jakim adresem możemy się z Tobą kontaktować!  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Project: People Sp. z o.o. w celu komunikacji marketingowej, a tym samym wysyłania mi newslettera, informacji o usługach, promocjach lub nowościach zgodnie z Polityką prywatności.

   

  Słuchaj też na:

  Artykuły to za mało?

  Chcesz poznać cały proces i dowiedzieć się, jak mógłby wyglądać w Twojej organizacji?

  Umów się na bezpłatną konsultację
  Joanna Ostafin
  Współzałożycielka Project: People, współtwórczyni Krakowskiej Inicjatywy Designerskiej (KID), organizatorka DesignWays Conf.

  Jako Lean UX Strategist na co dzień zajmuje się... niezgadzaniem się ze swoimi klientami - wspiera ich w zakresie weryfikowania pomysłów na nowe produkty, usługi czy biznesy. Pomaga przejść od “innowacyjnego pomysłu” do “realnego produktu”, walidując założenia w oparciu o swoje kompetencje biznesowe, strategiczne, UX, UI, Service Design oraz Lean.

  Szczerze zakochana w podejściu Lean (Lean Startup & Lean UX & Lean UX Research). Wierzy w warsztaty i kolektywne budowanie projektów, rozwiązywanie problemów czy generowanie pomysłów.
  Beata Mosór-Szyszka
  Beata jest strategiem, marketingowcem i konsultantem lean z ponad 14 letnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku.

  Pomaga firmom stworzyć i/lub zoptymalizować ich model biznesowy, a także przełożyć to na efektywne strategie, taktyki i konkretne działania. Jest autorką metody tworzenia kampanii marketingowych - Lean Marketing Sprint oraz narzędzia do pracy na wartościach - Values Poker.

  Jako speaker Beata występuje na polskich i międzynarodowych konferencjach (e.g. Lean Startup Days Paris, VC night by Viva Technology, Open Living Lab).

  Beata ma również doświadczenie w organizacji i projektowaniu programów akceleracyjnych np. Google LaunchPad Warsaw & WARP by Deutsche Telekom, T-Mobile & Cisco.

  Uwielbiamy ciasteczka!

  Nie wierzysz? Odwiedź nas w naszym biurze i sprawdź! Ciasteczka serwujemy z pyszną kawą. Dowiedz się więcej

  Zgoda