+25 do ekwipunku warsztatowca, czyli lista 25 narzędzi do prowadzenia warsztatów zdalnie

Zamów e-booka

Zmiany w organizacji – nie takie straszne, jak je malują Project: People Podcast 02

zmiany w organizacji

Zmiana – już samo słowo wywołuje w nas często strach i panikę. Nic dziwnego, zmiany niejednokrotnie wiążą się z wychodzeniem ze strefy komfortu – zarówno liderów, jak również członków zespołu. Czy słusznie? Temat zmian będzie nam towarzyszył w 2 odcinku Project: People Podcast. 

Przychodzi klient do Project: People i mówi … chcemy wprowadzić zmiany w organizacji, ale nie wiemy, jak zaangażować do tego zespół. Odpowiadamy na przykładzie projektu z firmą z branży projektowej, której towarzyszyliśmy w implementacji zmian wewnątrz organizacji. Naszym celem było zakorzenienie zmian w kulturze organizacji w taki sposób, aby sam zespół był ich przewodnikiem. 

Joanna i Rita odpowiedzą między innymi na pytania:

 • w jaki sposób aplikować zmiany w organizacji;
 • jak zaangażować zespół by zmiany się zadziały;
 • jak wykorzystać wiedzę zespołową do tego procesu; 
 • co może hamować zespół przed wprowadzaniem zmian;
 • jakie są 4 filary kultury organizacji niezbędne do rozwoju.

Odcinek prowadzą:

Joanna Ostafin

Rita Pater

Chcesz mieć dostęp do rozbudowanej bazy autorskich narzędzi i dodatkowych materiałów?

Daj znać, pod jakim adresem możemy się z Tobą kontaktować!  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Project: People Sp. z o.o. w celu komunikacji marketingowej, a tym samym wysyłania mi newslettera, informacji o usługach, promocjach lub nowościach zgodnie z Polityką prywatności.


  Słuchaj też na:

  Artykuły to za mało?

  Chcesz poznać cały proces i dowiedzieć się, jak mógłby wyglądać w Twojej organizacji?

  Umów się na bezpłatną konsultację
  Joanna Ostafin
  Współzałożycielka Project: People, współtwórczyni Krakowskiej Inicjatywy Designerskiej (KID), organizatorka DesignWays Conf.

  Jako Lean UX Strategist na co dzień zajmuje się... niezgadzaniem się ze swoimi klientami - wspiera ich w zakresie weryfikowania pomysłów na nowe produkty, usługi czy biznesy. Pomaga przejść od “innowacyjnego pomysłu” do “realnego produktu”, walidując założenia w oparciu o swoje kompetencje biznesowe, strategiczne, UX, UI, Service Design oraz Lean.

  Szczerze zakochana w podejściu Lean (Lean Startup & Lean UX & Lean UX Research). Wierzy w warsztaty i kolektywne budowanie projektów, rozwiązywanie problemów czy generowanie pomysłów.

  Uwielbiamy ciasteczka!

  Nie wierzysz? Odwiedź nas w naszym biurze i sprawdź! Ciasteczka serwujemy z pyszną kawą. Dowiedz się więcej

  Zgoda