Case Studies

Application for teenagers – Dosh (Behance)

What do you do when your child asks you for money? Lend? We have decided to facilitate this process and create an app where teenagers can ask their parents for “pocket money” via Messenger and make payments via phone. In just two weeks, together with Maja Scheafer and Maciej Ciołek, we prepared a prototype of the application. The result is below!   

The Client
internal design na internal project
The aim
the prototype of the product
Timeframe
Q3-Q4 2017
Number of sprints
2
Number of people in the project
5

Project summary – in figures and more

13 - 17

years old - a project for the Z generation

2

weeks to prepare the MVP

5

people on the team

Project team, i.e. who was responsible for what

Author of the Case Study

Joanna Ostafin Co-founder & Lean UX Strategist at Project: People
Współzałożycielka Project: People i Krakowskiej Inicjatywy Designerskiej. Organizatorka DesignWays Conf. Na co dzień zajmuje się niezgadzaniem się ze swoimi klientami - pomaga przejść od innowacyjnego pomysłu do realnego produktu, wspierając klientów w zakresie weryfikowania kolejnych hipotez.
Szczerze zakochana w podejściu Lean (Lean Startup & Lean UX).

Other members of the team

Beata Mosór-Szyszka CEO & Lean Strategist at Project: People
Współzałożycielka i CEO w Project: People- strategicznej agencji specjalizującej się w metodach lean. Firma nie ma oferty - pracuje bezpośrednio na potrzebie/problemie, rozwiązując kluczowe trudności i wspierając realizację najważniejszych celów biznesowych klientów, by usprawnić działanie ich firm / projektów / marek. Beata jest autorką metody tworzenia kampanii marketingowych - Lean Marketing Sprint oraz narzędzia do pracy na wartościach - Values Poker. Jest również mentorem Google LaunchPad w obszarach Marketing i Produkt.
Tomasz Osowski Lean UX Designer at Project: People
Jestem odpowiedzialny za wdrożenie i koordynację projektu od początku aż do wypuszczenia na rynek. O sobie mówię: “Nie mam marzeń, mam cele”. Problemy zamieniam na wyzwania, a wyzwania po prostu realizuje. Jestem wychowany w “Better done than perfect”. Za priorytet stawiam delivery i wysokiej jakości usługę. Jestem bardzo mocno zajawiony w nowych technologiach. VUI, AI Smart home, fintech o których mogę czytać godzinami.

Case study isn't enough?

Would you like to learn about the whole process and how we could carry it out in your organization?

Let's talk!