Raport: EdTech i nowe technologie w branży edukacji (2021) - Krajobraz branży, trendy, historie sukcesu

Pobierz raport (za darmo!)

Kompleksowa obsługa marketingowa w abonamencie

Żadna, nawet najlepsza strategia, nie zadziała, jeśli nie zostanie prawidłowo wdrożona.

W Project: People doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi marketingowe w abonamencie. Wierzymy, że współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu i otwartej komunikacji to klucz do sukcesu, więc dbamy o wartościowe relacje z naszymi klientami.

Choć działamy według szczegółowego planu, wiemy, że analiza bieżących trendów marketingowych jest niezbędna. Dzięki temu jesteśmy skuteczni. Jeśli więc potrzebujesz zgranego zespołu specjalistów, który zadba o wizerunek Twojej marki w Internecie, to czas, by się do nas zgłosić.

Dowiedz się więcej

Co możesz zyskać?

Większe zasięgi w mediach społecznościowych – stworzymy posty i treści na stronę internetową zgodne z wcześniej opracowaną strategią, dopasowując je do grupy docelowej i Twoich oczekiwań.

 

Lepsze wyniki sprzedażowe Twojej firmy – przeprowadzimy szereg skutecznych działań marketingowych, które wpłyną na efektywność sprzedaży oferowanych przez Ciebie usług, a rezultaty pokażemy w bieżących raportach.

 

Zaoszczędzony czas dzięki zatrudnieniu zewnętrznego zespołu – zapewnimy usługi na najwyższym poziomie. Marketingiem Twojej firmy zajmą się specjaliści, którzy nie tylko mają doświadczenie i niezbędne kompetencje, ale też podążają za aktualnymi trendami. 

 

To nie wszystko! W Project: People budujemy trwałe, oparte na zaufaniu, relacje z klientami. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowych usług i stworzenie wspaniałej atmosfery. Spodziewaj się merytoryki, konkretów, raportowania wyników na bieżąco, ale też przestrzeni na to, by podzielić się z nami własnymi przemyśleniami.

 

Gdy zaczynamy współpracę, stajemy się jednym zespołem. <3

 

Co dla Ciebie zrobimy?

poprowadzimy profile firmowe i personal brandingowe w mediach społecznościowych stworzymy content na Twoją stronę WWW i bloga zrealizujemy kampanie zasięgowe i sprzedażowe napiszemy newslettery i roześlemy Twoim klientom przygotujemy design i grafiki na Twoją stronę WWW i media społecznościowe zorganizujemy i wypromujemy webinary, podcasty czy vlogi

Co możesz nam powierzyć?

realizację działań zgodnie ze strategią marketingową Twojej firmy
wdrożenie gotowej strategii opracowanej przez nasz zespół specjalistów
przetestowanie nowych rozwiązań bez angażowania zespołu wewnętrznego
kreowanie wizerunku Twojej marki w Internecie
analizę efektywności bieżących działań i rekomendacje dotyczące ewentualnych zmian

i wreszcie…

podsumowując wszystkie wymienione działania.

Jak wygląda proces współpracy?

01
Analiza wstępna

Na tym etapie zapoznamy się z wzajemnymi oczekiwaniami. Analizując gotową strategię, dopasujemy kanały komunikacji i najbardziej odpowiednie osoby do współpracy. Skomponujemy zespół, wyznaczymy cele i formy ich realizacji, a następnie przejdziemy do działania.

02
Realizacja strategii

Czas na realną współpracę. Stworzymy content, który zaczniemy publikować na stronie i w mediach społecznościowych. Będziemy na bieżąco komunikować się z Tobą i wszystkimi zaangażowanymi osobami, aby przekazywać rekomendacje, analizować wyniki i weryfikować zgodność działań z założoną strategią.

03
Bieżące podsumowania

Wszystkie nasze działania marketingowe będziemy na bieżąco analizować. Dzięki temu stworzymy raporty, które podsumują naszą pracę. Podzielimy się ich rezultatem, przyjmiemy Twój feedback i wspólnie zastanowimy się, co jeszcze możemy zrobić, aby nasze usługi abonamentowe pozostawały skuteczne.

To jak? Jesteś gotowy na efektywne działania marketingowe dla Twojej firmy? Jeśli tak, skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Przeszliśmy bardzo fajną drogę, dzięki której zaoszczędziliśmy mnóstwo pieniędzy i czasu na mało skuteczne dla naszego biznesu rzeczy. Grzegorz i Beata mocno zaangażowali się żeby wycisnąć z naszego biznesu maksymalny potencjał.

Kamil Stepaniak,  Co-Founder,  Schoolio

Zespół Project: People pomógł nam ruszyć naprzód i zaprojektować strategię marketingową dla naszej firmy. Wypchnięcie nas ze strefy komfortu przez zespół Project: People zaowocowało zwiększeniem liczby potenacjalnych klientów o 900% i pomogło nam podwoić zespół w czasie krótszym niż pół roku.

Wiktor Żołnowski,  CEO,  Pragmatic Coders

Już po pierwszych tygodniach od wdrożenia planu działania widzimy wyraźne efekty w postaci większego zainteresowania naszą marką ze strony klientów, większego ruchu na stronie i większej ilości zapytań ofertowych.

Anna Rutkowska-Didiuk,  Co-Founder,  Mokosh

Pokochaliśmy ich za amerykański styl / podejście do partnerów, co przekłada się na świetną komunikację, otwartość i przepływ informacji.

Jakub Pająk,  CEO,  Harveo

Powiązane Case Studies

Uwielbiamy ciasteczka!

Nie wierzysz? Odwiedź nas w naszym biurze i sprawdź! Ciasteczka serwujemy z pyszną kawą. Dowiedz się więcej

Zgoda