lean product development

Działamy wlean

Jesteśmy strategiczną agencją leanową. Pomagamy naszym klientom zaprojektować model biznesowy, nowe produkty i usługi. Testujemy je i wprowadzamy na rynek.

Zaprojektujmy coś razem!
business consultant

lean
product
development

 • lean
  strategy
 • lean
  ux
 • lean
  marketing
 • lean
  workshops
 • lean
  culture

Lean strategy

Strategia pozwoli Ci szybko i skutecznie realizować Twoje cele biznesowe, jednocześnie redukując niepotrzebne koszty.

W ramach strategii skupiamy się na kluczowych działaniach, które przynoszą największe korzyści i bezpośrednio przekładają się na zyski. Na podstawie badań, analizy i warsztatów, wypracowujemy unikalną wartość, którą oferujesz swoim klientom. Zwiększy to efektywność Twojego zespołu, który będzie wiedzieć, gdzie dąży i co ma robić.

Porozmawiajmy!

Lean ux

Lean UX pozwoli Ci budować produkty i usługi, których odbiorcy potrzebują.

Dzięki współpracy z nami w zakresie Lean UX skrócisz czas i obniżysz koszt budowy swojego produktu. Jednocześnie poprawisz doświadczenie użytkownika i zbudujesz z nim pozytywną relację, dzięki czemu wróci i poleci Twoją markę innym.

Porozmawiajmy!

Lean marketing

Lean Marketing pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż dzięki skutecznej komunikacji z klientami.

Dzięki współpracy z nami otrzymasz unikalną strategię, zarówno w świecie digital, jak i offline. Zbadamy potrzeby Twoich odbiorców i na tej podstawie wdrożymy kompleksowe działania marketingowe. Efekt? Wzrost sprzedaży i oszczędność Twojego czasu i pieniędzy. A do tego viralowe kampanie reklamowe, które nie dadzą o sobie zapomnieć.

Porozmawiajmy!

Lean workshops

Szkolimy, warsztatujemy z Lean Marketing, Lean UX & Lean Strategy.

Prowadzimy zarówno szkolenia, które pozwolą podnieść kompetencje Twojego zespołu w obszarach Lean Marketing, Lean UX & Lean Strategy. Jak i warsztaty z wykorzystaniem tych metod do rozwoju Twojego biznesu.

Porozmawiajmy!

Lean Culture

Metoda lean umożliwi Ci efektywne zarządzanie firmą, sprawne i bezbolesne wprowadzanie zmian, koordynowanie pracy zespołu oraz procesów wewnętrznych.

Dzięki naszym narzędziom poprawisz wynik finansowy Twojej firmy. Pomożemy Ci uporządkować zadania oraz komunikację w zespole i z klientami, a także wypracować kulturę efektywnego feedbacku wewnątrz organizacji. W końcu będziesz mógł się skupić na celach biznesowych, a nie na problemach wewnętrznych.

Porozmawiajmy!

Co to dokładnie oznacza

Porozmawiajmy!

Pracujemy bezpośrednio nad problemami i potrzebami naszych klientów. Pomagamy firmom znaleźć odpowiedni model biznesowy, zdefiniować grupy docelowe, znaleźć odpowiedni problem-solution i product-market fit oraz zbudować silną markę.

Wszystko to w oparciu o strategiczne myślenie, rzetelne badania UX, szybkie eksperymenty, testy, analizy biznesowe i badania rynku.

consulting service

Jak my pracujemy

01
Spotkanie lub rozmowa telefoniczna
Poznajemy Ciebie, Twój projekt, zespół, cele i priorytety. Jest to kluczowy element skutecznej współpracy.
02
Warsztaty
Wierzymy, że 4-godzinny warsztat mówi nam więcej o Twoim projekcie i modelu biznesowym niż jakiekolwiek dokumenty.
03
Badania i analizy
Możemy zacząć pracować, gdy... dowiemy się, czego nie wiemy! Analizujemy dane historyczne, prowadzimy badania z użytkownikami, walidujemy postawione hipotezy.
04
Strategia i planowanie
Mamy wizję produktu, teraz czas na jego model biznesowy i strategię. Następnie definiujemy plan taktyczny i formujemy zespół, który będzie mógł go wykonać.
05
Wdrożenie
Podczas tygodniowych sprintów, rozwiązując problem po problemie osiągamy ustalone cele. To wszystko przy stałej komunikacji ze wszystkimi zainteresowanymi stronami. Celem jest dostarczenie wartości na rynek tak szybko, jak to tylko możliwe.
ux design agency lean product

Wybrani klienci
i partnerzy

Zespół Project: People pomógł nam ruszyć naprzód i zaprojektować strategię marketingową dla naszej firmy. Wypchnięcie nas ze strefy komfortu przez zespół Project: People zaowocowało zwiększeniem liczby potencjalnych klientów o 900% i pomogło nam podwoić zespół w czasie krótszym niż pół roku.

Wiktor Żołnowski,CEO, Pragmatic Coders Pragmatic Coders

Jeśli masz pomysł na biznes i chcesz wiedzieć, czy ma sens. Pomyśl o idealnej osobie, która jest Ci w stanie pomóc... Znalazłeś ją. Joanna Ostafin jest ekspertem w stosowaniu podejścia Lean UX w znajdowaniu i walidacji wartości, zarówno dla klienta, jak i biznesu. Jest szybka, wydajna i dostarcza wartość dodaną kiedy dołączenia do zespołu. Jest również świetna w pracy z ludźmi, w razie potrzeby zmienia swoje role z członka, na lidera zespołu, i odwrotnie. Praca z tak pasjonującą osobą jest dużą inspiracją.

Ludmiła Rychter,Senior Innovation Lead, ING ING

Warsztaty Lean Startup z Project: People były doskonałą okazją do poznania nowych narzędzi do selekcji i weryfikacji hipotez w naszym projekcie. Zespół dostrzegł potencjał w pracy grupowej oraz dzięki warsztatom stał się bardziej otwarty na nowe narzędzia i metody pracy, na co jako UX Designer liczyłem.
Szczerze polecam warsztaty z Project: People!

Jakub Róg,UX Designer, Axence Polska

Do Project: People trafiłem w nieco innej sprawie. Rozmowa szybko przeszła na inne tory - Beata zarzuciła mnie pomysłami dotyczącymi tego, co możemy usprawnić zarówno w samym serwisie (design, UX), jak i naszym procesie PR'owym. Skończyło się na pełnym (i bardzo udanym!) re-designie serwisu i wspólnie przeprowadzoną kampanią. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu.

Omni Calculator,CEO, Mateusz Mucha

Kilka faktów
o nas

lean ux strategy agency

Ludzie
są najważniejsi

Naszą największą wartością jest nasz zespół, ale nie istnielibyśmy też bez naszych niesamowitych klientów i społeczności. Wszystko po to, aby dostarczać największą wartość dla naszych klientów.

80

firm, z którymi współpracowaliśmy.
Jesteśmy na rynku dopiero od 2 lat!

Dbamy o relacje

Innowacja buduje się na zaufaniu i szczerości - są to wartości, które cenimy najbardziej.

Jesteśmy zespołem…
jednorożców

Każdy z nas ma swoją specjalizację. Jednak aby efektywnie pracować nad nowymi produktami musimy mieć bardzo szeroką bazę wiedzy z obszarów marketingu, biznesu, UX, design, etc.

Jesteśmy entuzjastami innowacji

Fintech, blockchain lub Voice User Interface? Uwielbiamy pracować z nowymi technologiami i wspólnie wykorzystywać je, do dostarczania realnej wartości ludziom i Twojemu biznesowi.

80

klientów poleca nas albo wraca z kolejnymi projektami.

20

naszych klientów w 2018 r. korzystało z technologii blockchain.

Mamy lean w sercach

Lean to nasz sposób myślenia o rozwiązywaniu problemów. Zawsze myślimy o tym, jak możemy przetestować nasze hipotezy biznesowe, tak szybko i prosto, jak to możliwe.

Wierzymy we współpracę

Wierzymy, że największą wartością jest komunikacja między nami a naszymi klientami i użytkownikami.

10

Krajów na całym świecie jest reprezentowanych przez naszych klientów.

Brzmi interesująco?

Skontaktuj się z nami hello@projectpeople.pl,
sprawdź Nasze portfolio na Behance portfolio i obserwuj Nas na Facebooku!

Porozmawiajmy!
consulting krakow

Znajdź nas

Czy chcesz nas lepiej poznać? Sprawdź nasze pozostałe portale społecznościowe

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj co miesiąc: narzędzia, artykuły i najnowsze informacje o naszych warsztatach.