+25 do ekwipunku warsztatowca, a list of 25 tools for remote collaboration

Order Now

Zmiany w organizacji – nie takie straszne, jak je malują Project: People Podcast 02

zmiany w organizacji

Zmiana – już samo słowo wywołuje w nas często strach i panikę. Nic dziwnego, zmiany niejednokrotnie wiążą się z wychodzeniem ze strefy komfortu – zarówno liderów, jak również członków zespołu. Czy słusznie? Temat zmian będzie nam towarzyszył w 2 odcinku Project: People Podcast. 

Przychodzi klient do Project: People i mówi … chcemy wprowadzić zmiany w organizacji, ale nie wiemy, jak zaangażować do tego zespół. Odpowiadamy na przykładzie projektu z firmą z branży projektowej, której towarzyszyliśmy w implementacji zmian wewnątrz organizacji. Naszym celem było zakorzenienie zmian w kulturze organizacji w taki sposób, aby sam zespół był ich przewodnikiem. 

Joanna i Rita odpowiedzą między innymi na pytania:

  • W jaki sposób aplikować zmiany w organizacji?
  • Jak zaangażować zespół by zmiany się zadziały? 
  • Jak wykorzystać wiedzę zespołową do tego procesu? 
  • Co może hamować zespół przed wprowadzaniem zmian?
  • Jakie są 4 filary kultury organizacji niezbędne do rozwoju?

Odcinek prowadzą:
Joanna Ostafin
Rita Pater

Bądź na bieżąco z naszymi podcastami, zapisz się do newslettera.

Subskrybuj:

 

Artykuły to za mało?

Chcesz poznać cały proces i dowiedzieć się, jak mógłby wyglądać w Twojej organizacji?

Umów się na bezpłatną konsultację
Joanna Ostafin
Współzałożycielka Project: People, współtwórczyni Krakowskiej Inicjatywy Designerskiej (KID), organizatorka DesignWays Conf.

Jako Lean UX Strategist na co dzień zajmuje się... niezgadzaniem się ze swoimi klientami - wspiera ich w zakresie weryfikowania pomysłów na nowe produkty, usługi czy biznesy. Pomaga przejść od “innowacyjnego pomysłu” do “realnego produktu”, walidując założenia w oparciu o swoje kompetencje biznesowe, strategiczne, UX, UI, Service Design oraz Lean.

Szczerze zakochana w podejściu Lean (Lean Startup & Lean UX & Lean UX Research). Wierzy w warsztaty i kolektywne budowanie projektów, rozwiązywanie problemów czy generowanie pomysłów.
Rita Pater
Rita jest strategiem komunikacji marek, miejsc i wydarzeń. W Project: People buduje strategie marketingowe i pracuje z organizacjami projektując procesy i inicjatywy wspierające rozwój kultury organizacji. Od kilku lat bada temat przywództwa w firmach związanych z sektorem nowych technologii. Autorka wywiadów #changeisfemale - cyklu portretów liderek zmian w nowych technologiach i biznesie. Założycielka mentorskiej grupy wsparcia dla kobiet w IT (Table Talks inspired by Lean In Circle) oraz Founding Partner w Leaders Hive - mentorskim klubie przywództwa. Twierdzi, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w samego siebie, dlatego wiele podróżuje a także nieustannie zgłębia tematy związane z psychologią, coachingiem i psychoterapią.

Znajdź nas

Czy chcesz nas lepiej poznać? Sprawdź nasze pozostałe portale społecznościowe

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj co miesiąc: narzędzia, artykuły i najnowsze informacje o naszych warsztatach.
Tutaj możesz zapisać się na newsletter po polsku. Jeśli chcesz otrzymać Newsletter po angielsku, kliknij tutaj.