+25 do ekwipunku warsztatowca, czyli lista 25 narzędzi do prowadzenia warsztatów zdalnie

Zamów e-booka

Od pomysłu do
działania


Pomagamy firmom zdefiniować ich produkty i usługi, zbudować strategie biznesowe i marketingowe, przetestować je oraz zrealizować. Bazując na potrzebach i oczekiwaniach klientów, wskazujemy im drogę do skalowania swojego biznesu. Wszystko w duchu metodologii lean.

Bezpłatna konsultacja z naszymi ekspertami

Lean UX jak zacząć

Robimy to,
w co wierzymy

Podczas niespełna 4 lat działania mieliśmy przyjemność pracy z ponad 120 klientami z całego świata (np. Wenezuela, Singapur, Zimbabwe, USA, UK, Niemcy) i zbudowaliśmy silną rozpoznawalność wśród zarówno startupów (Harimata, Doctify, LexStep) i korporacji (T-Mobile, Nationale Nederlanden, ING). Nasza praca została wyróżniona, m.in. przez Apple, Strong Woman in IT czy Brief.

Jesteśmy unikalni

Pracujemy w sprintach - efekty już w pierwszych dniach współpracy

Walidujemy hipotezy, by mieć pewność działania

Działamy w oparciu o własne narzędzia analityczne i badawcze

Eksperymentujemy i testujemy, aby znaleźć i wybrać najlepsze rozwiązanie

Analizujemy holistycznie Twoją organizację

Dostarczamy wartość pracując w metodyce lean

Lean UX how to start

Nasze wartości

Be Lean

Be Lean

Szukamy prostych rozwiązań, eksperymentujemy i kwestionujemy status quo. Bazujemy na własnych doświadczeniach popartych testami, bo nie ma rozwiązań, które zawsze wszędzie działają.

Be Kind

Be Kind

Traktujemy innych ludzi (w zespole, klientów, społeczność) z szacunkiem i empatycznie. Staramy się zrozumieć dlaczego postępują tak, jak postępują. Zawsze zakładamy dobre intencje.

Be Humble

Be Humble

Pamiętamy, że nie wiemy wszystkiego. Warto uczyć się od innych, nawet jeśli nasze pierwsze wrażenie jest inne. Zawsze ze wspólnych doświadczeń da się zbudować więcej niż z jednostkowych.

Be Open

Be Open

Nie boimy się ryzyka i poważnych decyzji. Jesteśmy otwarci na nowość i zmianę. Pamiętamy, że innowacja jest kluczowa w naszej działalności, a strach przed nowym jest jej największym blokerem.

Be honest

Be honest

Jesteśmy szczerzy, pracujemy etycznie, nie kopiujemy niczyjej pracy szanując wkład intelektualny. Wysoka etyka pracy i szczerość w relacji z naszymi klientami to nasz wyróżnik.

Bezpłatna konsultacja z naszymi ekspertami

160+

klientów

16

krajów

32%

naszych klientów
poleca nas dalej

12

narzędzi
autorskich

59%

powracających
klientów

4

lata na
rynku