+25 do ekwipunku warsztatowca, czyli lista 25 narzędzi do prowadzenia warsztatów zdalnie

Zamów e-booka
lean product development

Działamy wlean

Poznajemy potrzeby i problemy odbiorców, by stworzyć koncept rozwiązania i strategię działania. Następnie wspieramy Cię w rozwoju produktu. Pracujemy ze startupami i korporacjami. Specjalizujemy się w branżach FinTech, Healthcare oraz HR.

Zaprojektujmy coś razem!
business consultant

 • lean
  strategy
 • lean
  ux
 • lean
  marketing
 • lean
  workshops
 • lean
  culture

Lean strategy

Strategia pozwoli Ci szybko i skutecznie realizować Twoje cele biznesowe, jednocześnie redukując niepotrzebne koszty.

W ramach strategii skupiamy się na kluczowych działaniach, które przynoszą największe korzyści i bezpośrednio przekładają się na zyski. Na podstawie badań, analizy i warsztatów, wypracowujemy unikalną wartość, którą oferujesz swoim klientom. Zwiększy to efektywność Twojego zespołu, który będzie wiedzieć, gdzie dąży i co ma robić.

Porozmawiajmy!

Lean ux

Lean UX pozwoli Ci budować produkty i usługi, których odbiorcy potrzebują.

Dzięki współpracy z nami w zakresie Lean UX skrócisz czas i obniżysz koszt budowy swojego produktu. Jednocześnie poprawisz doświadczenie użytkownika i zbudujesz z nim pozytywną relację, dzięki czemu wróci i poleci Twoją markę innym.

Porozmawiajmy!

Lean marketing

Lean Marketing pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż dzięki skutecznej komunikacji z klientami.

Dzięki współpracy z nami otrzymasz unikalną strategię, zarówno w świecie digital, jak i offline. Zbadamy potrzeby Twoich odbiorców i na tej podstawie wdrożymy kompleksowe działania marketingowe. Efekt? Wzrost sprzedaży i oszczędność Twojego czasu i pieniędzy. A do tego viralowe kampanie reklamowe, które nie dadzą o sobie zapomnieć.

Porozmawiajmy!

Lean workshops

Szkolimy, warsztatujemy z Lean Marketing, Lean UX & Lean Strategy.

Prowadzimy zarówno szkolenia, które pozwolą podnieść kompetencje Twojego zespołu w obszarach Lean Marketing, Lean UX & Lean Strategy. Jak i warsztaty z wykorzystaniem tych metod do rozwoju Twojego biznesu.

Porozmawiajmy!

Lean Culture

Metoda lean umożliwi Ci efektywne zarządzanie firmą, sprawne i bezbolesne wprowadzanie zmian, koordynowanie pracy zespołu oraz procesów wewnętrznych.

Dzięki naszym narzędziom poprawisz wynik finansowy Twojej firmy. Pomożemy Ci uporządkować zadania oraz komunikację w zespole i z klientami, a także wypracować kulturę efektywnego feedbacku wewnątrz organizacji. W końcu będziesz mógł się skupić na celach biznesowych, a nie na problemach wewnętrznych.

Porozmawiajmy!

Co to dokładnie oznacza

Kontakt

Pracujemy bezpośrednio nad problemami i potrzebami naszych klientów, bazując na relacji opartej o zaufanie. Pomagamy naszym klientom budować innowacyjne i przełomowe produkty, pozytywnie wpływające na świat, który nas otacza.

Projektujemy rozwiązania w oparciu o holistyczne podejście, strategiczne myślenie, rzetelne badania UX, szybkie eksperymenty, testy, analizy biznesowe i badania rynku.

Pomagamy firmom znaleźć odpowiedni model biznesowy, zdefiniować grupy docelowe, znaleźć odpowiedni problem-solution i product-market fit oraz zbudować silną markę.

Jak my pracujemy

01
Spotkanie lub rozmowa telefoniczna
Poznajemy Ciebie, Twój projekt, zespół, cele i priorytety. Jest to kluczowy element skutecznej współpracy.
02
Warsztaty
Wierzymy, że 4-godzinny warsztat mówi nam więcej o Twoim projekcie i modelu biznesowym niż jakiekolwiek dokumenty.
03
Badania i analizy
Możemy zacząć pracować, gdy... dowiemy się, czego nie wiemy! Analizujemy dane historyczne, prowadzimy badania z użytkownikami, walidujemy postawione hipotezy.
04
Strategia i planowanie
Mamy wizję produktu, teraz czas na jego model biznesowy i strategię. Następnie definiujemy plan taktyczny i formujemy zespół, który będzie mógł go wykonać.
05
Wdrożenie
Podczas tygodniowych sprintów, rozwiązując problem po problemie osiągamy ustalone cele. To wszystko przy stałej komunikacji ze wszystkimi zainteresowanymi stronami. Celem jest dostarczenie wartości na rynek tak szybko, jak to tylko możliwe.

Zespół Project: People pomógł nam ruszyć naprzód i zaprojektować strategię marketingową dla naszej firmy. Wypchnięcie nas ze strefy komfortu przez zespół Project: People zaowocowało zwiększeniem liczby potencjalnych klientów o 900% i pomogło nam podwoić zespół w czasie krótszym niż pół roku.

Wiktor Żołnowski,  CEO,  Pragmatic Coders Pragmatic Coders

Jeśli masz pomysł na biznes i chcesz wiedzieć, czy ma sens. Pomyśl o idealnej osobie, która jest Ci w stanie pomóc... Znalazłeś ją. Joanna Ostafin jest ekspertem w stosowaniu podejścia Lean UX w znajdowaniu i walidacji wartości, zarówno dla klienta, jak i biznesu.

Ludmiła Rychter,  Senior Innovation Lead,  ING ING

Warsztaty Lean Startup z Project: People były doskonałą okazją do poznania nowych narzędzi do selekcji i weryfikacji hipotez w naszym projekcie. Zespół dostrzegł potencjał w pracy grupowej oraz dzięki warsztatom stał się bardziej otwarty na nowe narzędzia i metody pracy, na co jako UX Designer liczyłem.
Szczerze polecam warsztaty z Project: People!

Jakub Róg,  UX Designer,  Axence Polska

Do Project: People trafiłem w nieco innej sprawie. Rozmowa szybko przeszła na inne tory - Beata zarzuciła mnie pomysłami dotyczącymi tego, co możemy usprawnić zarówno w samym serwisie (design, UX), jak i naszym procesie PR'owym. Skończyło się na pełnym (i bardzo udanym!) re-designie serwisu i wspólnie przeprowadzoną kampanią. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu.

Mateusz Mucha,  CEO,  Omni Calculator page redesign

Project People podjął się zadania i po serii badań z użytkowniczkami zaprojektował zupełnie nową odsłonę strony, sklepu oraz zaproponował zmiany w aplikacji pomagające w jej rozumieniu i korzystaniu. Wzrosła konwersja, poziom satysfakcji ćwiczących kobiet przy zachowaniu bliskiej nam estetyki i kolorystyki projektu PelviFly.

Urszula i Gabriel Herman,  Zarząd PelviFly,  PelviFly

(...) Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Nie dość, że dostałem gotową strategię marketingową wraz z konkretnym planem działania, to jeszcze dodatkowo otrzymałem mnóstwo rekomendacji biznesowych, których wdrożenie realnie popchnęło mój biznes do przodu.

Mateusz Macha,  CEO,  Humeo

Warsztaty z potencjalnymi klientami pozwoliły nam przyspieszyć prace i łatwiej podejmować decyzje projektowe. Sama forma warsztatowa towarzyszyła nam później przez cały proces tworzenia (...). Efekt? Podczas pracy nie skupialiśmy się tylko na aspekcie UX czy wdrożeniowym lub biznesowym, a na wszystkich łącznie, nie zapominając przy tym o designie.

Maciej Langman,  CEO, Co-Founder,  Neoclick

Kiedy spotkaliśmy się z Project:People, byłem w rozsypce. Miałem fajny pomysł, który wydawał się działać, ale również potworny bałagan w strategii rozwoju, strategii marketingowej, działaniu strony mojego kursu. Dzięki kolejnym etapom prac z Project:People nastał porządek (...). Rezultaty - kurs niedawno przebił 100.000zł przychodu.

Piotr Nabielec,  CEO,  Produktywni.pl

To zawsze jest wyzwanie, żeby ktoś wszedł do organizacji i w krótkim czasie zrozumiał jak ona działa. W naszym przypadku sytuacja była złożona, bo trzeba było pogodzić interesy wielu grup docelowych a zespołowi Project:People udało się to bezbłędnie.

Bartosz Furtak,  Marketing Strategist,  Talentplace.pl

Trenerzy Project: People byli zawsze bardzo dobrze przygotowani, świetnie posługiwali się językiem angielskim i mieli bardzo dobry kontakt z uczestnikami zajęć. Studenci wysoko oceniali zajęcia, podkreślając, że miały one interaktywny charakter i były wartościowe i merytoryczne, ponieważ pozwalały w praktyce zrozumieć sposób podejmowania decyzji przez osoby prowadzące start-up.

Grażyna Urbanik-Papp,  Prodziekan ds kierunku Zarządzanie,  Wyższa Szkoła Europejska

Pracując szkoleniowo, zespół opracował i przeprowadził warsztaty zarówno z obszaru Lean Startup, jak i UX oraz Customer Development dotyczące kreatorów ofert dla grupy 16 designerów oraz reprezentantów T-Mobile Polska (...). Dodatkowo firma szybko i elastycznie reagowała na pojawiające się zmiany w projektach i dbała o ich dobre rezultaty.

Agnieszka Hopciaś,  Community Manager,  hub:raum

Stronę oceniamy bardzo dobrze. Zrealizowała swój cel jakim było pokazanie nas jako nowoczesnej firmy i zwiększyła konwersję na zapytania sprzedażowe (to było mocno odczuwalne). Współpraca z Wami była sprawna i czuliśmy że rozumiecie nas i popychacie temat do przodu. Polecamy Was znajomym.

Jacek Blaut,  Head of Growth,  Delante

Zanim dotarłem do Pani Joanny Ostafin korzystałem z usług w zakresie tworzenia stron internetowych innych firm, jednak za każdym razem czegoś mi brakowało do pełnego zadowolenia. W przypadku firmy Project: People zadowolenie to przekracza moje oczekiwania. Jakość projektów graficznych stron www, projekt logo, projekt gadżetów reklamowych - są imponujące.

Łukasz Pietryszyn,  CEO,  Grupa Optima

Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Project People jako profesjonalną Agencję, dysponującą kreatywnymi ekspertami, którzy w ciekawy sposób przeprowadzili zespołową analizę, trafnie zdiagnozowali potrzeby członków zespołu oraz zaproponowali działania, jakie firma powinna podjąć w celu stworzenia dobrej strategii marketingowej i jej efektywnego wdrożenia.

Jakub Głąb,  Dyrektor Marketingu i Sprzedaży,  VSoft

Kilka faktów
o nas

lean ux strategy agency

16

krajów, z których pochodzą nasi klienci.
56% wraca z kolejnymi projektami.

Działamy globalnie

Projektując rozwiązania myślimy i działamy globalnie. Pomagamy firmom osiągnąć efekt skali i wyjść na rynki zagraniczne. Wśród naszych klientów są firmy m.in. z USA, Wenezueli, Singapuru czy Zimbabwe.

Budujemy relacje

Pracujemy z firmami, które nam ufają i gdzie mamy realny wpływ na produkt. Budujemy relację i komunikujemy się w oparciu o wzajemny szacunek i otwartość. To sprawia, że aż 56% klientów wraca z kolejnymi projektami.

Myślimy holistycznie

Pracując z naszymi klientami poznajemy potrzeby i projektujemy rozwiązania w oparciu o holistyczną analizę firmy wychodzącą poza przyjęte standardowo ramy. Dzięki temu nasze rozwiązania są bardzo skuteczne i przynoszą natychmiastowe rezultaty.

Mamy lean w sercach

Lean to nasz sposób myślenia o rozwiązywaniu problemów. Zawsze myślimy o tym, jak możemy przetestować nasze hipotezy biznesowe, tak szybko i prosto, jak to możliwe.

100

firm, z którymi współpracowaliśmy.
Jesteśmy na rynku dopiero od 4 lat!

Brzmi interesująco?

Skontaktuj się z nami hello@projectpeople.pl,
sprawdź Nasze portfolio na Behance portfolio i obserwuj Nas na Facebooku!

Porozmawiajmy!
consulting krakow

Znajdź nas

Czy chcesz nas lepiej poznać? Sprawdź nasze pozostałe portale społecznościowe

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj co miesiąc: narzędzia, artykuły i najnowsze informacje o naszych warsztatach.
Tutaj możesz zapisać się na newsletter po polsku. Jeśli chcesz otrzymać Newsletter po angielsku, kliknij tutaj.