Raport: EdTech i nowe technologie w branży edukacji (2021) - Krajobraz branży, trendy, historie sukcesu

Pobierz raport (za darmo!)

Skuteczna strona WWW

Potrzebujesz dobrze zaprojektowanej, a zarazem skutecznej strony internetowej? Chcesz zwiększyć zasięgi i zacząć sprzedawać?

W Project: People wiemy, że proces projektowy powinien przebiegać zgodnie z odpowiednio opracowanym planem. Dlatego zawsze zaczynamy od wnikliwej analizy i badań, nie zapominając, że oprócz świetnego designu i treści, liczy się także zorientowanie na potrzeby użytkownika.

Nasze działania opieramy na podejściu badawczym i doświadczeniu. Mamy za sobą udane projekty stron WWW, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą z innymi. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksowy proces, którego efektem będzie wysokiej jakości produkt przygotowany zgodnie ze światowymi standardami. Zajmiemy się poszczególnymi etapami jego powstawania, od researchu, przez strategię i design, aż po zaawansowany development i późniejsze utrzymanie strony. Korzystając z naszych usług, nie musisz się o nic martwić, bo wszystkim zajmą się wykwalifikowani specjaliści z pasją.

Chcesz wiedzieć, jak sprawimy, że Twoja strona WWW przyciągnie odbiorców i zacznie sprzedawać?

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje

Dowiedz się więcej

Co możesz nam powierzyć?

Zaprojektowanie całkiem nowej strony WWW Usprawnienie i rozbudowę obecnej strony Stworzenie przemyślanego i funkcjonalnego designu Całkowitą implementację projektu strony Wdrożenie Twojego designu strony przez naszych specjalistów Utrzymanie strony już po jej otrzymaniu

Stworzymy dla Ciebie stronę WWW od A do Z

Przeprowadzimy kompleksowy audyt Twojej aktualnej strony opierając się na wnikliwych badaniach
Zidentyfikujemy Twoją grupę docelową zbadamy jej potrzeby i zaproponujemy rozwiązania
Dostosujemy strukturę strony do potrzeb Twoich klientów i tego, jakie masz oczekiwania
Zaprojektujemy estetyczny i funkcjonalny design zgodny z najnowszymi trendami i specyfiką Twojej branży
Przeprowadzimy dokładne testy strony z użytkownikami badając reakcje i identyfikując to, co wymaga usprawnienia
Stworzymy dla Ciebie stronę w oparciu o najnowsze technologie które zapewnią jej sprawne działanie
Napiszemy kod który przełoży się na szybkie wczytywanie się strony i poprawne wyświetlanie wszystkich elementów
Wdrożymy projekt dbając o jego zoptymalizowanie i odpowiednie skonfigurowanie, a Ty otrzymasz gotową stronę z kompletem danych dostępowych
Zadbamy o utrzymanie strony uwzględniając wszelkie aktualizacje, poprawki i łatki bezpieczeństwa

Jak wygląda proces współpracy?

01
Define, czyli kontekst projektu i grupa docelowa

Na tym etapie zaprosimy Cię do udziału w warsztatach, w trakcie których poznamy wzajemne oczekiwania. Zastanowimy się nad celami i wizjami, które będziemy potem sukcesywnie realizować, zgodnie z opracowaną strategią i Twoimi sugestiami. Wykreujemy proto-personę, pozwalającą na określenie grupy docelowej, do której będziemy kierować wszystkie działania tak, by powstał projekt strony WWW zgodny z charakterem Twojej branży.

02
Research, czyli analiza, wywiady i badania

W tym miejscu sporo czasu poświęcimy na analizę grupy docelowej. Poznamy lepiej środowisko, w którym działasz. Zajmiemy się badaniami i wywiadami, które pozwolą nam jak najlepiej zaznajomić się z potrzebami Twoich użytkowników. Następnie zaproponujemy rozwiązania zgodne z kontekstem projektu, które staną się podstawą do stworzenia makiet przedstawiających rozmieszczenie elementów na Twojej stronie internetowej.

03
UI & UX design, czyli estetyka w połączeniu z funkcjonalnością

Kiedy już będziemy mieli wiedzę na temat grupy docelowej oraz starannie zaprojektowane makiety, przejdziemy prosto do designu. Stworzymy nie tylko estetyczny, ale też funkcjonalny i responsywny wygląd strony WWW. Zadbamy również, aby Twoja witryna wyświetlała się poprawnie na wszystkich urządzeniach i była przyjemna w użytkowaniu, dzięki sprawnej nawigacji i odpowiednio rozplanowanym komponentom.

04
Wdrożenie strony, czyli ostatnie kroki przed odebraniem projektu

Pod koniec procesu projektowania Twojej strony WWW nasi developerzy sprawią, że wszystko będzie funkcjonowało bez zarzutu. Swoje działania oprą na skutecznych narzędziach i nowoczesnej technologii, dzięki czemu na końcu współpracy otrzymasz gotowy produkt wraz z kompletem danych dostępowych.

Po zakończeniu procesu projektowego wesprzemy Cię w prowadzeniu strony WWW, a gdy nadejdzie sukces, chętnie przyłączymy się do świętowania.

A Ty? Masz już stronę WWW, która sprzedaje?

Project People podjął się zadania i po serii badań z użytkowniczkami zaprojektował zupełnie nową odsłonę strony, sklepu oraz zaproponował zmiany w aplikacji pomagające w jej rozumieniu i korzystaniu. Wzrosła konwersja, poziom satysfakcji ćwiczących kobiet przy zachowaniu bliskiej nam estetyki i kolorystyki projektu PelviFly.

Urszula i Gabriel Herman,  Zarząd PelviFly,  PelviFly

To zawsze jest wyzwanie, żeby ktoś wszedł do organizacji i w krótkim czasie zrozumiał jak ona działa. W naszym przypadku sytuacja była złożona, bo trzeba było pogodzić interesy wielu grup docelowych a zespołowi Project:People udało się to bezbłędnie.

Bartosz Furtak,  Marketing Strategist,  Talentplace.pl

Stronę oceniamy bardzo dobrze. Zrealizowała swój cel jakim było pokazanie nas jako nowoczesnej firmy i zwiększyła konwersję na zapytania sprzedażowe (to było mocno odczuwalne). Współpraca z Wami była sprawna i czuliśmy że rozumiecie nas i popychacie temat do przodu. Polecamy Was znajomym.

Jacek Blaut,  Head of Growth,  Delante

Zanim dotarłem do Pani Joanny Ostafin korzystałem z usług w zakresie tworzenia stron internetowych innych firm, jednak za każdym razem czegoś mi brakowało do pełnego zadowolenia. W przypadku firmy Project: People zadowolenie to przekracza moje oczekiwania. Jakość projektów graficznych stron www, projekt logo, projekt gadżetów reklamowych - są imponujące.

Łukasz Pietryszyn,  CEO,  Grupa Optima

Jako firma oferują bardzo świeże podejście do zarządzania projektami, szczególny nacisk kładąc na dokładne poznanie i zrozumienie potrzeb i celów klienta. Bardzo miło wspominamy współpracę z Tomkiem Osowskim – jego wsparcie, profesjonalne podejście i wiedza, jaką dysponuje o designie i aktualnych trendach, zasługuje na uznanie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Magdalena Wermińska,  Head of Marketing,  HCM Deck

Powiązane Case Studies

Uwielbiamy ciasteczka!

Nie wierzysz? Odwiedź nas w naszym biurze i sprawdź! Ciasteczka serwujemy z pyszną kawą. Dowiedz się więcej

Zgoda